• Sultanbeyli Davetiye

Sultanbeyli Davetiye

''Davetiye'' seminer, toplantı, firma açılışları, fuar, düğün, nişan, söz, kına, gibi organizasyon ve etkinliklerde davet edeceğiniz kişilere göndereceğiniz kart biçimidir.

Bu kart üzerinde organizasyonun ne amaçla yapıldığına dair bilgiler yer almaktadır örnek olarak düğün için bastırmak isteyeceğiniz davetiye içeriğinde gelin damat isimleri organizasyonun olacağı salon bilgileri ailelerin irtibat bilgileri gibi yazılar yazılmaktadır bu yazıların esas sebebi davet ettiğiniz kişiler tarih saat gibi bilgileri ulaştırmak amacıyla yapılan davetiyede yer almaktadır.

Davetiye yaptırırken fotoğraf veya şekillere ve yazılacak sözlere dikkat edilmesi gerekmektedir yapacağınız organizasyona uygun olmalıdırlar örnek firma açılış davetiyesine daha kurumsal sözler yazabilirsiniz düğün davetiyesine şiir mani gibi akılda kalıcı yazılar yazmalısınız.

DAVETİYE ÖZELLİKLERİ

Açıklayıcı ve Kısa Net Bilgiler Olmalıdır.

Görsel kullanmak isterseniz kalite önemlidir.

Organizasyonun Tarihi Saati Yazılmalıdır.

Davetlilere Özel Hitap Edeceğiniz Yazılar Kullanılmalıdır.

Harf Hatalarına Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edilmesi Gerekmektedir.

Davet Edilen Kişinin İsim Bilgileri Yazılması Gerekmektedir.

DÜĞÜN DAVETİYELERİ

Düğün Davetiyeleri İçin 2 Seçenek Tercih Edilmektedir 1. Seçenek Hazır Katalog Modellerinden Beğendiğiniz Gözünüze Güzel Görünen Modellerden Seçmek ve Gerekli Bilgileri İleterek Basıma Hazır Hale Getirebilirsiniz.

2. Seçenek Kendinize Özel Tasarımlar Yaptırabilirsiniz Örnek Olarak Resimlerinizin Olduğu Klasik  Davetiyeler Tasarlatabilirsiniz Özel Çizimler Karikatür Gibi Seçeneklerde Bulunmaktadır. Hazırlatacagınız Tasarımları Mutlaka Kontrol Etmeniz ve Onay Vermeniz Gerekmektedir.

SÜNNET DAVETİYESİ

Sünnet organizasyonunuza davet edeceğiniz misafirlerinize konuklarınıza bilgilendirme yapmanızda kullanabileceginiz en büyük etkendir. Davetiyenizde sünnet çocuğunuz resimleri olabilir söz olarak genelde espirili komik sözler tercih edilmektedir. Sünnet davetiyesi olarak’da 2 Seçenek bulunmaktadır 1. Seçenek hazır katalog modellerinden seçerek bilgilerinizi basılacak firmaya iletmeniz yeterli olacaktır. 2. Seçenek kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.

KINA DAVETİYESİ

Kına gecenizde yani bekarlığa veda gecenizde arkdaşlarınızı aile dostlarınızı yanınızda görmek istersiniz bunun için davet edeciğiniz davetlilerinize özel davetiyeler bastırmak iteyeceksiniz kına davetiyesi yaptırırken dikkat etmeniz gereknler ilk öncelikle renkler konseptine uymalı davetlilerin hatıra oalrak saklamaları gerekn bir davetiye yaptırmanızı tavsiye ederiz.

FİRMA AÇILIŞI VE ÖZEL DAVETİYE

Firma açılışı yaparken arnaızda bulunmasını istediğiniz konuklarına özel davetiyeler tasarlattırabilirsiniz bu tasarımlar genelde sade olmaktadır. İsteğe göre tasarımlarda değişiklikler yaptırabilirsiniz örnek olarak açmış olduğunuz firmanızın resimlerini bastırabilirsiniz ve En önemlisi davet edeğiniz kişileri Özel olarak zarf arkasına veya davetiye içerisinde isim saoy isim yazabilirsiniz yada firma isimleri ilede davet edebilirsiniz.

BASKI TEKNİKLERİ VE KALİTE

Davetiyenizi basıma yollamadan önce mutlaka genel kontrol yapmalısınız yazım hataları bilgi hataları tarih saat yer adres gibi hatalar olabiliyor bu hataları baskıya göndermeden önce mutlaka kontrol edip dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Davetiyenizi baskıya göndermeden önce mutlaka kağıt kalitesini bildirmeniz gerekmektedir yada daha önce yapılmış örneklerden kağıt gramajını görebilirsiniz zarf kalitesi zarf örneklerine mutlaka bakmalsınız davet edeğiniz kişilere kaliteli bir davetiye göndermek her zmaan o kişilerin akıllarında kalıcı olarak iz bırakacaktır.


Sultanbeyli Davetiye


Fiyat ve Diğer Bilgiler İçin

 0531 835 43 46

 matbaamarketimnet@gmail.com


sultanbeyli davetiye, kurtköy davetiye, düğün davetiyesi, düğün davetiye örnekleri, sancaktepe düğün davetiyesi, samandıra düğün davetiyesi,

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sultanbeyli Davetiye

Etiketler: SULTANBEYLİ DAVETİYE, SULTANBEYLİ MATBAA, SULTANBEYLİ DAVETİYECİ, SULTANBEYLİ DAVETİYE BASIMI, SULTANBEYLİ DAVETİYE ÖRNEKLERİ,