• Spor Salonu - Fitness Kartvizit Örnekleri

Spor Salonu - Fitness Kartvizit

Kartvizit Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Spor Salonu - Fitness Kartvizit Modelleri İçerisinden İstediğiniz Bir Modeli Seçerek Baskı Yaptırabilirsiniz Ayrıca Firmanıza Özel Tasarımlar Hazırlatabilirsiniz.

Firmanızın Logo Ve Bilgilerini Bize Whatsapp ve Mail Yoluyla Ulaştırarak Yeni Bir Tasarım Veya Hazır Şablonlarımızdan Kullanarak Kartvizinizi Sipariş Verebilirsiniz.

Kartvizit Kağıt Kalitesi

Bastıracağınız Kartvizit İçin Dikkat Etmeniz Gerekn En Püf Noktalardan Birirdir Kartvizit Kağıt Kalitesi Olarak Birçok Seçenek Vardır Önerilerimiz 350 Gr. Mat Veya Parlak Selefon Seçeneği ve 700 Gr. Ekstra Kalın Kredi Kartı Klaınlığında Kartvizit Türüdür Kağıt Kalitesi Yanında Kabartma Uygulaması ve Özel Kesşm Uygulaması İle Kartvizitiniz Daha Hoş ve Profesyonel Görünecektir.

Kartvizit Tasarım

Spor Salonunuza Yaptıracağınız Kartvizit Tasarımını Dikkatlice Seçmeli Veya Hazırlatmalısınız Müşterilerinizin Gözünde ve Aklında İz Bırakabilecek Bir Tasarım İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Baskı ve Tasarım İçin Gerekli Bilgiler

  • Firma Logosu
  • Firma İsmi
  • İsim Soyisim
  • Firma İletişim Bilgileri
  • Sosyal Medya Bilgileri

Fiyat ve Diğer Sorularınız İçin

 0531 835 43 46

 matbaamarketimnet@gmail.com

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Spor Salonu - Fitness Kartvizit Örnekleri

Etiketler: spor salonu kartvizit, fitness kartvizit, matbaa, sultanbeyli spor salonu kartvizit, kurtköy spor salonu kartvizit, baski,